bidunyakoli.com | Tüm Kutu Koli İhtiyaçlarınızda Yanınızda!

bidunyakoli.com

Ekspres Koli Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Hakkında!

bidunyakoli.com Ekspres Kutu Koli Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. firmasının online E-Ticaret markasıdır. İstanbul Ataşehir'de hizmet veren firmamız yüksek teknoloji ile donatılmış geniş alana kurulu imalatıyla hizmet vermektedir.
Ekspres Kutu Koli Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Türkiyenin en kapsamlı Kutu basımı, Koli üretimi ve Ambalaj Ürünlerin imalatını yapan firmadır.

- Müşterilerimizin taleplerini belirlenen zaman ve şartlarda karşılamak.
- Kaliteli ürün uygun fiyat politikası ve Üretimden sonra hızlı sevkiyat yapmak.
- Firmanıza özel ebat ve baskı çalışmaları yaparak özel tasarımlı ürünleri çıkartmak.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Ekspres Kutu Koli Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. Firması olarak; Türkiye’nin en büyük markalarına Kutu basımı, Koli üretimi ve Ambalaj Ürünlerini imalatını yapan önde gelen firmalardan biriyiz. Birbirinden çeşitli ve farklı ürün grubuyla markanız için en doğru çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Gelişmiş makine parkımız ile üretim kapasitesi yüksek ürünler çıkartıyoruz. İhtiyacınız olan tüm Kutu, Koli ve Ambalaj ürünlerinin imalatını yapıp belirtilen sürelerde teslimatını yapmaktayız. Her ölçü ve ebatta Karton Koli ve Kutu ürünlerin imalatını yapmaktayız. Talep doğrultusunda firmalara özel çalışmaları en iyi kalite, en iyi hizmet ve en iyi fiyat ile müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyiniz. Hemen iletişim kanallarımızdan bize ulaşın size en kısa sürede en uygun fiyatlarımız ile dönüş yapalım.

VİZYON

En iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden Kutu, Koli sektöründe müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak.

MİSYON

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, Profesyonel ekip çalışmasına yatkınlık içerisinde, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak belirtilen sürelerde iş teslimatını yapmak.

KURUMSAL ŞİRKET BİLGİLERİ

EKSPRES KOLİ AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
ADRESİMİZ: Ataşehir Ferhat Paşa, Karadeniz Caddesi No: 24/1, Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul
TİC.SİC.NO: 297325-5
KÜÇÜKYALI V.D: 3302614495
MERSİS NO: 0330261449500001

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI
HESAP ADI: EKSPRES KOLİ AMBALAJ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
IBAN NO: TR950020500009706481300001