bidunyakoli.com | Tüm Kutu Koli İhtiyaçlarınızda Yanınızda!

Kargo & Teslimat Koşulları

Teslimat Koşullarımız
Bidunyakoli.com olarak; sevkiyatlarımız öncelikli anlaşmalı bulunduğumuz Kargo veya lojistik şirketleri (ambar) ile yapılmaktadır. Tüm sevkiyatlar karşı ödemeli olarak yapılmaktadır. Ancak bazı durumlar da yaptığımız kampanyalar sunucunda belli bir ücretten sonra kargo ücreti firmamızca karşılanabilir. Kargo teslim almadan önce dikkat edilmesi gereken husus; Sevkiyat esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim almadan evvel, kargo yetkilisi önünde açarak denetim etmeniz gerekmektedir. Üründe bir tahribat sahip olunan ise kargo firmasına tutanak tutturarak, ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisine iade ediniz. Ürün tarafınızdan teslim alındıktan sonra, kargo vazifesini tam olarak yerine getirmiş olmaktadır. Dolayısıyla, ürünü teslim aldıktan sonra ürün ile alakalı hasar, tahribat vb. hususlarda rastgele bir hak talep edemeyeceğinizi kabul etmiş olacağınızı unutmayınız İstanbul kent içerisinde, ücretinde anlaşılması durumunda özel vasıta ile adresinize nakliye yapılabilir. Veya anlaşmalı kargonuz varsa bildirmeniz durumunda istediğiniz kargo şirketine verilebilir.
Garanti Kapsamı
Mağazamızdaki bütün mamüller %100 orijinal olup bidunyakoli.com garantisi altındadır. Siparişinizdeki mamüllerin temin ve imalat üretim süreci, mamüllere göre değişiklik gösterebilir. Firmamız bir takım mamülleri müşterilerin siparişlerine göre üretmektedir. Böyle hallerde, müşteri temsilcilerimiz doğrulusunda bilgi verilir ve ürün bedeli hesabınıza ya da kredi kartınıza iade edilir. Ayrıca nadiren de olsa hammadde bozukluğu olabilmekte, bayram ya da tatil evveli iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve hammeddecilerin taleplere geç cevap verebilmesi neticesinde gecikme yaşanabilmektedir
Stok Durumları Hakkında!
Ülkemizde ithalatçı ve hammeddeci firmalara bağlı olarak, vakit vakit birtakım mamüllerde stok bozukluğu yaşanmaktadır. Ürünlerin stok denetimleri sık sık yapılmaktatır, ama ürün tanesinin çoğunluğu bu rutin denetimleri geciktirebilmektedir. Sipariş verdiğiniz ürünün stokta olmaması durumunda, müşteri temsilcilerimiz sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir. Özel stoğumuzda tespit edilen mamüller aynı gün veya 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

bidunyakoli.com